דף הביתאודות החברהמחקר ופיתוח


מחקר ופיתוח

פיתוח "מערכות מומחה" המצטיינות בהנדסת אנוש גבוהה
מחלקת המו"פ של אמיטק, הניצבת בחזית הטכנולוגיה, עומדת מאחורי מערכות המידע שפותחו בחברה במשך עשרות שנות אדם. הללו הינן "מערכות המומחה" המתוות גישה חדשנית ופורצת דרך בתחום השליטה והבקרה, ומצטיינות בהנדסת אנוש גבוהה ובעקומת למידה מהירה.

היכרות מעמיקה ורבת שנים עם צרכי הלקוחות בתחומי התמחותה, הם שמאפשרים לאמיטק להעניק ללקוחותיה מערך
פתרונות שליטה ובקרה שלם, מקיף ומודולארי, רחב היקף בתחומו, מותאם לצורכיהם באופן מלא.


המטרה: לספק למשתמשי הקצה חדשנות טכנולוגית וכלים תפעוליים וניהוליים מתקדמים, בסיוע ממשק משתמש מעוצב ונגיש.

מערך פתרונות מודולארי
היכרות מעמיקה ורבת שנים עם צרכי הלקוחות בתחומי התמחותה, הם שמאפשרים למערך הפיתוח באמיטק להעניק ללקוחותיו מערך פתרונות שליטה ובקרה שלם, מקיף ומודולארי, רחב היקף בתחומו, המותאם לצורכיהם באופן מלא. בתהליך הפיתוח נעשה שימוש בכלים טכנולוגיים מתקדמים ובמתודת בקרת איכות קפדנית, ההופכים את מערכות המידע של אמיטק לחוד החנית הטכנולוגי של החברה. בחינה מתמדת וחייה בזמן-אמת של המערכות המותקנות ופועלות בחברות ובאתרים שונים בארץ ובעולם, מבטיחה שהלקוחות ייהנו ממערכות אינטגרטיביות, המעודכנות ומשופרות באופן קבוע.

פיתוח גמיש, הצועד עם הזמן ומספק מענה לדרישות השוק
צוות המו"פ של אמיטק, הנמצא בקשר מתמיד עם תעשיינים ויצרנים בתעשיות השונות, קשוב לדרישות השוק בתחומי התעשייה, האנרגיה, הביטחון
והתשתיות, ומפתח את מוצרי התוכנה כדי לענות על החוסרים ודרישות השוק. בנוסף, עומדים צוותי המו"פ בקשר הדוק עם לקוחות החברה,
ומספקים מענה ללקוחות המבקשים לפתח מודולים חדשים בהתאמה אישית לתוך מערכות אמיטק הקיימות במפעל. המודולים החדשים מותאמים לשינויים החלים בקווי הייצור, הגלם והתוצרים, בפקודות העבודה, או מותאמים לשיטות, נוהלי עבודה ובקרת איכות חדשים שהתווה הלקוח.
כך למשל, הוסיפה אמיטק מודולים חדשים לתוכנת "SolGuard" לניהול אתרי אנרגיה סולארית, שפותחו בהתאם להנחיות שהתקבלו ממהנדסי "גדות – סולאר" המטמיעה את מוצרי אמיטק בחוות סולאריות בארץ ובאירופה. דוגמאות נוספת: פיתוח מודול "תכנון וזימון" לניהול רצפת ייצור,
המבצע תעדוף של הזמנות על פי אילוצים, צווארי בקבוק במטרה לקצר את זמני האספקה ולייעל את השירות ללקוח.

פיתוח לפי דרישה של מודול "חסכון בתשומות אנרגיה ובפליטת פחמן דו חמצני" מסייע לחיסכון באנרגיה וניהול חכם של תשומות האנרגיה על רצפת הייצור.
בתחום השו"ב – פותחה מערכת מומחה הכוללת תרחישים, המנחה את משתמשי הקצה בקבלת ההחלטה המיטבית בזמן הקצר ביותר. המשמעות: מזעור טעויות אנוש ושמירה על חיי אדם.
 
צרו קשר
שם
חברה
טלפון/נייד
דוא"ל
  
נא סמן תחומי עניין:
ניהול אנרגיה וחסכון
שליטה ובקרה בטיחות וביטחון
ניהול רצפת ייצור
בקרת אקלים לחקלאות
ניטור מתקנים סולאריים
 
נשלח מ-:
 
נושא הפנייה
| | | | | | | | |
כל הזכויות שמורות 2011© שגב-אמיטק בע"מ