חדשות

30/12/2018

אמיטק משדרגת את רצפת הייצור של "דגת הארץ" עם מערכת MES‏ משוכללת הכוללת ממשק לפריוריטי

אמיטק סיימה לאחרונה את הטמעת המערכת במחלקות המיון והעיבוד במפעל. תכולת המערכת ותהליך ההטמעה: המערכת מרובת עמדות. הוכנו מסכים ייעודיים לנוחות וייעול העבודה של המפעיל. מכולות הדגים מגיעים ממגדלים שונים ,עוברים במערכת MES-AMITEC תהליך מיון, שקילה, הפקת תעודות קבלה ודיווח בממשק ל-ERP פריוריטי.  מערכת אמיטק קוראת מה-ERP את ההזמנות עובר למחלקת העיבוד לעמדות השונות הדגים נשקלים לטובת ההזמנות, המערכת מפיקה מדבקות המכילות את כל המידע -מוצר, אצווה, תאריך, משקל. המידע חוזר ל-ERP לצורך הפקת תעודת משלוח וחשבונית.  
19/06/2018

אקרשטיין בחרה במערכת אמיטק לניהול יצור עבור כל מפעליה

לאחר בחינת פתרונות שונים בחרה אקרשטיין במערכת "נרי אמיטק" לניהול היצור בכל מפעליה. המערכת מתחברת למכונות היצור ומראה בזמן אמת ONLINE את מצבי הפעולה של המכונות, וכן – נצילות, יעילות, זמני מחזור, סיבות לעצירות, כמות וסיבות לפסילות. לפי יומן משמרות שבועי המערכת יודעת מה הפוטנציאל המירבי לתפוקה מכל מכונה בכל משמרת ולפי המוצר וקצב התקן עבורו מציגה את ההתקדמות בפועל לעומת הרצוי. המערכת שולחת למנהלים דוחות אוטומטיים בכל בוקר לגבי מה שבוצע ביום הקודם. כנ"ל דוחות חודשיים ושנתיים.
19/06/2018

אמיטק בשטראוס פריטו-ליי (פפסיקו) מפעל המלוחים

אמיטק הפעילה לאחרונה את המערכת שלה ASC-EMS לניהול אנרגיה ותשתיות במפעל המלוחים של שטראוס / פפסיקו. המערכת מחוברת לכל התשתיות ובקרות המבנה במפעל – גז טבעי, חנקן, מים, חשמל, מדחסי אויר, מיזוג אויר, קיטור, תאורה, אוסמוזה, שפכים ועוד. קיימת תצוגה בזמן אמת של כל הנתונים מהמערכות השונות, שולחת התראות במייל ו/או SMS. מפעילה מתקנים לפי לוח זמנים. ניתן להפיק דוחות צריכה, למיין תקלות לפי סוגים, מתקנים וחשיבות, לבצע פעולות אחזקה לפי שעות עבודה ולפי זמן מהאחזקה האחרונה.    
19/06/2018

מפעל כפרית בחר במערכת אמיטק לניהול אנרגיה ותשתיות

מפעל כפרית -חומרי גלם לתעשיית הפלסטיק-בחר לבצע את ניהול האנרגיה והתשתיות במפעל באמצעות תוכנת ASC-EMS של חברת אמיטק. בשלב א', חברת אמיטק התקינה במפעל 50 ערוצי מניית אנרגיה. המערכת מפיקה דוחות אוטומטיים למנהלים. הדוחות יומיים, חודשיים, שנתיים. הם מראים את הצריכה ואת העלות הכספית לפי התעוז בהשוואה לימים מקבילים, חודשים מקבילים. ניתן לנרמל את הנתונים לפי תפוקות, שעות עבודה ועוד. המערכת מאפשרת לבצע חיתוכים גמישים, השוואות. המערכת שולחת התראות על צריכות חריגות, שיא ביקוש. ניתן להפיק חשבונות. המערכת מאפשרת לחבר צ'ילרים, מדחסי אויר, דוודי קיטור לצורך הפעלה מבוקרת לצורך חיסכון בעלויות האנרגיה.
06/12/2017

אמיטק סיימה בהצלחה התקנת מערכת לניהול האנרגיה והיצור במפעל שטראוס יטבתה

מחלבת יטבתה  מייצר 55 שנה מגוון רחב מוצרי חלב. מטרות מרכזיות של הפרויקט : קריאת מוני אנרגיה ,מים ותפוקות מכונות. הפקת דוחות וגרפים של צריכות אנרגיה ותפוקות מול צריכת אנרגיה. שליחת דוח בדחיפה לצריכת אנרגיה ותפוקות .
06/12/2017

אמיטק סיימה בהצלחה התקנת מערכת לניהול האנרגיה והיצור במפעל סטארפלסט

מפעל סטארפלסט  מייצר 40 שנה מגוון רחב של מוצרי פלסטיק . מטרות מרכזיות של הפרויקט: קריאת מוני אנרגיה ותפוקות מכונות. הפקת דוחות וגרפים של צריכות אנרגיה ותפוקות מול צריכת אנרגיה. שליחת דוח בדחיפה לצריכת אנרגיה ותפוקות .
06/12/2017

13/11/2017 אמיטק השתתפה בכנס  IIoT-Industry4.0   SMART FACTORY

הכנס התקיים בלגו ראשל"צ. בכנס דוכן אמיטק הציג את פתרונות החברה לתעשייה- ניהול יצור-MES ,אנרגיה והאחזקה. יהודה שגב מנכ"ל החברה הרצה על סיפור לקוח-הטמעת ASC-EMS  לניהול האנרגיה והיצור במפעל אומן יציקות בחצור. תמונה מהכנס
03/12/2017

קריטריונים לבחירת מערכת BI לניהול אירועים

לא אחת אנו מגיעים למפעל לדלפק הכניסה במפעל, ושם פוגשים במראה מוכר: בין ארבעה לשמונה צגים, מקלדות ומסכים של מערכות שונות. מאחר שבדרך כלל עמדת הכניסה מאויישת 24 שעות ביממה, מנוקזות לכאן ההתראות החשובות ביותר של המפעל – במטרה לספק תגובה ראשונית מיידית לאירוע חדש ואפשרות למענה או טיפול ראשוני. ניתן להבין לליבם של פקידי דלפק הקבלה, העומדים לעיתים חסרי אונים אל מול כל המערכות השונות, כשהם צריכים להחליט לבדם ובמהירות כיצד לפעול כאשר המערכות מתריעות או מצפצפות, למי לקרוא וכיצד לנהוג. על מנת לתת מענה לצרכים הללו פותחו מערכות "ניהול על" הכוללות יכולת אינטגרציה כוללת למגוון גדול של מערכות הנמצאות במפעל  למאמר במלא