אמיטק פיתחה ומשווקת את ASC-Shield – מערכת-על לניהול כלל המערכות בארגון או ברשות עירונית ,בשעות שיגרה וחרום – מפלטפורמה אחת.

ASC-Shield מתממשקת בצורה חלקה למערכות בטחון, בקרת כניסה, גילוי אש, CCTV, מערכות מים, ביוב, גז ועוד.

כיצד ASC-Shield  תעזור לכם המנהלים לקבל החלטות נכונות ומהירות?

מקבלת התראות בזמן אמת מהשטח ממערכות שונות, כמו ביטחון, גילוי אש, סנסורים של חומרים מסוכנים, מים ביוב, חשמל ועוד, משלבת את המידע המתקבל, מנתחת את המידע, מסיקה מסקנות. כמו כן,מציגה במהירות את תרחיש הפעולה המדויק על מסך אחד וכן אמצעים חזותיים שונים המסייעים בטיפול הנכון והמהיר.

באירוע מורכב בו מעורבות מערכות שונות, כל טעות עלולה לסכן חיי אנוש ולגרום לבזבוז משאבים יקרים. בעזרת המערכת החלטות החכמה המידע מגיע לגורמים המטפלים בו-זמנית ובכך מסייעת בניהול האירוע.

איך זה עובד? פלטפורמה אחידה וחדשנית לניהול אירועים בזמן אמת

  • מערכת ASC-Shield  מרכזת באופן חזותי את כל המידע מהמערכות השונות, ומציגה אותו על בסיס נתונים אחד, הכולל תרחישי-פתרון. ניהול האירוע הופך לריכוזי ופשוט. הגורם המטפל מונחה לקבל במהירות את ההחלטות המיטביות, להפנותן לגורמים המבצעים, ולעקוב אחר ביצוען בשטח.
  • *ASC-Shield- מספקת מעקב שוטף הזמין גם מרחוק, באמצעות האינטרנט והסלולאר.
  • ASC-Shield מתממשקת למצלמות טלוויזיה במעגל סגור, מערכות בקרת כניסה, התקני RFID,  מערכות ביטחון, בטיחות , תשתיות (ביוב, מים, דלק), כיבוי אש וחומרים מסוכנים, תוכנות ,GIS מערכות safe city ועוד.
  • ASC-Shield מנטרת, מנתחת, מנהלת באופן אוטומטי תרחישים, מטמיעה את מדיניות הארגון ומקצרת את זמני התגובה באירוע המתגלגל. המשמעות: חסכון בחיי אדם, במשאבים ובכסף.

לחץ כאן להורדת PDF