מערכת SolAmitec מבית אמיטק מספקת פתרון מוביל בתחומו לניטור מערכות סולאריות, אינטגרציה, אבטחה וניהול אתרים בכל גודל – מהתכנון וההקמה ועד להפעלה ותחזוקה. מנתחת בזמן אמת את פעילות האתר, מספקת התרעות חמות, מסייעת לשפר את היעילות והנצילות של האתר וביצועיו .

המערכת מספקת לחברות תפעול ואחזקה – M&O ולבעלי מתקנים סולאריים:

  • מקסום ביצועי המתקנים וסיוע לשיפור תפוקות ורווחיות האתר
  • ניהול ותחזוקת המתקנים מהתכנון ועד התחזוקה
  • תצוגה חזותית של כל האירועים על מסך אחד
  • ניהול מרובה תשתיות ומתקנים בלחיצת כפתור
  • ניהול סוגי ממירים וציודים באתר

פלטפורמה אחידה לניטור וניהול מתקנים סולאריים 
SolAmitec  מספקת פתרון כולל ניטור, אינטגרציה, אבטחה, ניהול ותחזוקת מתקנים ואתרים סולאריים – בכל שלבי החיים שלהם, תוך חיסכון ניכר בכוח אדם ובמשאבים. המערכת משמשת כפלטפורמה אחידה, המתממשקת באופן גמיש לכל סוגי המערכות, הטכנולוגיות וההתקנים הקיימים בתחום האנרגיה הסולארית (ממירים,סנסורים,PV,  CCTV, מערכות ERP, PLC,  ועוד ).

תצוגה ויזואלית על גבי מסך אחד  – בלחיצת כפתור
SolAmitec מרכזת באופן חזותי את כל המידע מהמערכות וההתקנים הסולאריים באתר, ומציגה אותו על גבי מסך אחד בזמן אמת. המערכת הינה רב-לשונית, ידידותית למשתמש, ומספקת מידע ונתונים בדיוק מירבי.SolAmitec מקצרת את זמני התגובה ומאפשרת מעקב און-ליין בלחיצת כפתור מכל מקום ובכל עת, באמצעות האינטרנט.

טכנולוגייה מתקדמת המסייעת לשיפור הנצילות ובטיחות המתקן
SolAmitec  הינה מודולארית ומותאמת במדוייק לדרישות המשתנות של צוותי התחזוקה וניהול של האתר ומנהלי הפרוייקט. באמצעות טכנולוגיית SolAmitec החדשנית ניתן לעקוב ולשפר בצורה ניכרת את ביצועי המתקן  ולנטר גורמי הפרעה הפוגעים בפעילות המתקן, בהם אבק ופאנלים תקולים. המערכת מנטרת באופן שוטף ואוטומטי ביצועים ותקלות באתר, מונעת השבתת מערכת Down Time-  ,מנהלת משאבים וכח אדם, מעבירה את המסרים לאיש המקצוע הנכון, ומטמיעה את תהליכי העבודה והמדיניות הארגונית.

לחץ כאן להורדת PDF